09368615760

قوانین مشهد سرور

مشهد‌سرور از سال 1396 و با مدیریت و مالکیت گروه طراحی و توسعه وب مشهد‌کد در حال فعالیت می‌باشد, چشم انداز مشهد‌سرور تسریع در نگهداری و پشتیبانی از کسب و کارهای آنلاین می‌باشد که تا به این لحظه دراین راستا موفق عمل کرده است. در مشهد‌سرور افراد متخصص با دانش علمی,فنی و چاشنی تجربه عملی آماده خدمت‌رسانی به کاربران عزیز می‌باشند. یکی از بخش‌های اساسی مشهد‌سرور بخش تحقیق و توسعه می‌باشد تا از تکنولوژی‌های روز دنیا برخوردار باشد.

قوانین مشهد سرور شامل موارد زیر میشود:

 1. مشهد‌سرور از پذیرش میزبانی سایت هایی شامل موضوعات یا محتوای غیر اخلاقی ، سیاسی ، ضد حقوق بشر ، هک و مواردی از این قبیل خودداری خواهد کرد.
 2. اسپمینگ (Spam) از طریق سرورهای مشهد‌سرور ممنوع و در صورت مشاهده بدون اخطار قبلی ( شفاهی یا کتبی ) سرویس موردنظر قطع خواهد شد.
 3. نصب هر نوع برنامه ای در سرویس های هاستینگ و نمایندگی که باعث استفاده بیش از حد مجاز منابع سرور شود ممنوع است، در صورت وجود چنین موضوعی ابتدا به شما تذکر داده می شود و در صورت عدم رفع مورد گزارش شده، سرویس مربوطه قطع خواهد شد و مبلغی بازگشت داده نمی شود.
 4. پشتیبان‌گیری در مشهدسرور بصورت منظم صورت می‌گیرد و این پشتیبانی مختص خود مجموعه می‌باشد، کاربران باید از سایت خود بصورت دوره‌ای و منظم پشتیبان‌گیری کنند.
 5. نحوه استفاده کاربردی از سایت میزبانی شده توسط واحد میزبانی وب مشهد‌سرور تنها مربوط به کارفرما ( مالک سایت طراحی شده ) است و مشهد‌سرور هیچگونه مسئولیتی را در اینباره عهده دار نیست.
 6. استفاده از هاست های مشهد‌سرور برای هک ممنوع است و در صورت مشاهده بدون هیچگونه اخطار قبلی ( شفاهی یا کتبی ) سرویس مربوطه قطع خواهد شد .
 7. حفاظت از شناسه و رمز کاربری دامنه، هاست و نرم افزار مدیریت سایت به عهده کارفرما است.
 8. نصب سیستم عامل بر روی سرور های مجازی یکبار در ماه رایگان است و نصب بیش از یکبار در ماه هزینه نصب (با توجه به سیستم عامل) دریافت می شود.
 9. اطلاعات موجود بر روی هاست تا 15 روز پس از فسخ/لغو/ و یا انقضای مدت تمدید سرویس نزد مشهد‌سرور نگهداری می‌شود و پس از آن بطور کامل سرویس مورد نظر به همراه داده‌ها حذف خواهد شد.(مستند به مواد 667 و 668 قانون آیین دادرسی کیفری-سال1392)
 10. سرویس‌های میزبانی شامل هاست‌های اشتراکی دارای ضمانت کیفیت و بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری به مدت 7 روز پس از خرید می‌باشد(توجه داشته باشید سرویس‌های ثبت/تمدید و انتقال دامنه و همچنین خرید/تمدید لایسنس و سرورهای مجازی و اختصاصی به هیچ عنوان شامل بازگشت وجه نیست)
 11. اطلاعات حساب کاربری شما نزد مشهد‌سرور محفوظ است و در اختیار شخص حقیقی/حقوقی ثالث قرار نمی‌گیرد.
 12. برای درخواست پشتیبانی از بخش تیکت‌ها اقدام نمائید و از درخواست پشتیبانی بصورت تلفنی خودداری نمائید مگر در موارد اضطراری.

در هر قدم کنار شما هستیم

به توسعه کسب و کار آنلاین خود بیاندیشید؛ دلسوزانه از آن محافظت خواهیم کرد.

ورود به بخش پشتیبانی